GENEL KATALOG
CAZİBE MERKEZLERİ KATALOĞU
KOBİ KATALOĞU
TEKNO KATALOG
DMO, Temizlik Ürünlerini Katalog Kapsamına Aldı


Merkezi Satınalma Kurumu olarak kamu alımlarında birçok yeniliğe imza atan Devlet Malzeme Ofisi, kamu kurum ve kuruluşlarının mal ve malzeme tedarik işlemlerini her geçen gün daha üst seviyeye taşımak için çalışmaktadır. 

 

Bu çalışmalara bir yenisini daha ekleyen Devlet Malzeme Ofisi stok satışları kapsamında yer alan temizlik ürünleri grubunu katalog satışları bünyesine dâhil etti. Bu sayede kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarına daha hızlı ve daha çok ürün çeşidi ile cevap verilebilmesi hedeflenmiştir.

 

Hayata geçirilen bu uygulama ile;

Temizlik Ürünleri Grubu:

  • Sıvı temizlik ürünleri,
  • Katı temizlik ürünleri,
  • Tablet tipi temizlik ürünleri,

üst başlıklarında yer alan bir çok ürün ( cam sıvısı, arap sabunu, sıvı bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, el yıkama sıvı sabunu, köpük sabun, kireç çözücü, ovma sıvısı, tuz ruhu, çamaşır yumuşatıcısı ve yağ çözücü) seçenekleri ile kamu kurum ve kuruluşlarının hizmetine sunulmuştur.

 

Temizlik ürünleri grubu için öncelikle Cazibe Merkezleri Programı kapsamında yer alan illerde üretim yapan ve genel bütçe kapsamındaki kamu idareleri, özel bütçeli idareler, il özel idareleri, belediyeler, kamu iktisadi teşebbüsleri ve sosyal güvenlik kuruluşlarının doğrudan veya dolaylı olarak birlikte ya da ayrı ayrı sermayesinin yarısından fazlasına sahip oldukları firmaların başvurularının alınmasına başlanılmıştır.

 

Devlet Malzeme Ofisi, ürün çeşidi ve tedarikçi sayısının attırılmasına yönelik çalışmalarına devam etmektedir.