GENEL KATALOG
CAZİBE MERKEZLERİ KATALOĞU
KOBİ KATALOĞU
TEKNO KATALOG
Katalog Başvuru Kılavuzu

Katalog Başvurusu

Katalog Alımı nedir ve nasıl başvuru yapılır?

Katalog Alımı, Ofisimizin Malzeme Çeşitleri listesinde yer alan ürünlerin öncelikle tedarikçiler tarafından ofisimize teklif edilmesi ve yapılan pazarlık görüşmelerinden sonra firmanın teklif etmiş olduğu ürünlerin Ofisimiz İnternet Sayfası üzerinden satışı ile gerçekleştirilir. Eğer üretilen veya ithal edilen ürünler Ofisimiz Malzeme Çeşitleri Listesinde yok ise ilgili tarihlerde ürünlerinizi bu listeye dahil ettirebilir ve daha sonra Katalog Başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ofisimize Katalog Başvuru Yapabilmeniz için öncelikle aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz

1. Öncelikle üretimini veya ithalatını yaptığınız ürünün www.dmo.gov.tr adresinde bulunan Kataloğa Alınacak Malzeme Çeşitleri Listesinde yer alıp almadığını kontrol edersiniz.
2. Eğer ürününüz bu listede yer alıyorsa www.dmo.gov.tr adresinde bulunan Katalog Başvuru Modülünden firmanıza uygun profili seçerek ve gerekli adımları takip ederek indireceğiniz dokümandaki belgeleri belirlenen tarihler arasında Ofisimize tevdi etmeniz gerekmektedir
3. Eğer ürününüz Kataloğa Alınacak Malzeme Çeşitleri Listesinde yer almıyorsa başvurunuzu yine www.dmo.gov.tr adresinde bulunan Katalog Başvuru Modülü Yeni Kırılım Başvuru Sayfasından gerekli adımları takip ederek yapabilirsiniz.

İstenilen Belgeler

Gereksinimlerinizin bulunduğu Excel dosyası için aşağıdaki linke tıklayınız :