Devlet Malzeme Ofisi-Gelir İdaresi Başkanlığı İşbirliğinde Önemli Adım

  • Güncellenme Tarihi : 27 Temmuz 2018 Cuma

Genel Müdürlüğümüzün Elektronik Dönüşüm Projesi kapsamında, Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Sn. Yıldırım BOZBIYIK ile Grup Başkanı Vekili Sn. Murat AYDIN tarafından Genel Müdürlüğümüze 26.07.2018 tarihinde önemli bir çalışma ziyareti gerçekleştirilmiştir.

Genel Müdür Vekilimiz Sn. Mücahit CİVRİZ başkanlığında, Genel Müdür Yardımcımız Sn. İsmet KESKİN, II Nolu Satınalma Daire Başkanımız Sn. Necdet ŞENER ve ilgili personelden oluşan heyet, gerçekleştirilen çalışma toplantısına katılmıştır.

Toplantı sırasında Genel Müdür Vekilimiz Sn. Mücahit CİVRİZ tarafından, Devlet Malzeme Ofisi'nin son dönemde dijital dönüşüm ile ilgili yürütülen ve yürütülmesi planlanan faaliyet ve projeleri hakkında bilgiler verilmiştir. Bu kapsamda, Gelir İdaresi Başkanlığı ile veri paylaşımı yapılabilecek ve bu dönüşüme katkı sağlayabilecek konular üzerinde durulmuştur.

Devlet Malzeme Ofisi’nde yürütülen iş ve işlemlere büyük hız kazandıracak bu proje ile ilgili tüm paydaşlara detaylı bilgilendirme ilerleyen günlerde yapılacaktır.