Genel Müdürlüğümüzce TechAnkara Proje Pazarı’na Katılım Sağlandı

  • Güncellenme Tarihi : 5 Mart 2019 Salı

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kurumumuz, ATO Congresium’da 12 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilen TechAnkara Proje Pazarı 2018 fuarında yerini almıştır.

Ankara'da yer alan Teknoloji Geliştirme Bölgelerinin (TGB) potansiyelinin tespit edilmesi, harekete geçirilmesi, Ankara'nın teknoloji merkezi imajının tanıtılması, TGB'ler arasındaki işbirliği ve koordinasyonun arttırılması ve TGB'lerin oluşturacağı kalıcı işbirliğine kurumsal kimlik kazandırılması hedefleriyle gerçekleştirilen fuarda 102 stantta 105 proje sergilenmiştir. 

Genel Müdürümüz Mücahit CİVRİZ fuarı ziyaret ederek katılımcılarla çeşitli temaslarda bulunmuştur. Kurumumuz yetkilileri yenilikçi firmaları yakından izlemek ve pazar potansiyellerini artırmalarına katkıda bulunmak amacıyla proje stantlarına ziyaretlerde bulunmuş ve katılımcılara Genel Müdürlüğümüzün pazardaki yeri ve önemini anlatmıştır. Ülkemizdeki teknolojik gelişmeleri takip ederek yerli üreticilerimizin ürünlerinin kullanıcılara en hızlı ve doğru şekilde ulaşmasını sağlamak için çalışmalarımız devam etmektedir.