GENEL KATALOG
CAZİBE MERKEZLERİ KATALOĞU
KOBİ KATALOĞU
TEKNO KATALOG
Elektronik Satış

Devlet Malzeme Ofisi
Elektronik Satış Sitesi

Devlet Malzeme Ofisi Elektronik Satış Sitesine Hoş Geldiniz!

Sitemizde, bulunan bütün ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca,E-Müşteri Üyeliği olan bütün müşterilerimizin sitemizde yer alan ürünlerimizden internet ortamında sipariş vermeleri mümkündür.

Aradığınız malzemeyi bulmak için, malzeme kategorileri aracılığıyla ilerleyebileceğiniz gibi, arama üzerinden de aradığınız malzemeye doğrudan ulaşabilirsiniz.

Ofisimiz, internet teknolojisinden yararlanarak elektronik ortamda satış yapmak, stoklarımız hakkında bilgilendirmek amacı ile elektronik satış faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ofisimizin, Bilgi Sistemleri Otomasyon Projesi ile güncellenmiş olan tüm uygulamalar nedeniyle, müşteri kayıtlarımız yenilenmektedir. Ana Statümüzde belirlenen müşterilerimizin “Müşteri Online Kayıt Formu” ile müşteri numara ve şifresini alması gerekmektedir.

Devlet Malzeme Ofisi, 233 sayılı "Kamu İktisadi Teşebbüsleri Hakkındaki Kanun Hükmünde Kararname" hükümlerine tabi olarak Ana Statüsü çerçevesinde faaliyet gösteren bir İktisadi Devlet Teşekkülüdür.

Elektronik Satış Sitesinde tanıtımı yapılan ve Ofisimiz stoklarında yer alan bütün ürünlerin satış fiyatları bulunmaktadır.

Ofis Stokları eskiden beri teknik şartnamelerine veya numunelerine göre temin edilerek satışı yapılan malzemeyi teşkil etmektedir.

Ofisimizce satışı yapılan fotokopi makinesi, faks cihazı ve benzeri elektronik ürünleri kurulum ve bakım işlemlerini, garanti sorunu yaşanmaması için yetkili servislere yapılması gerektiğini önemle hatırlatırız.

Ancak; Elektronik Satış Sitesinde tanıtımı yapılan ve Ofisimiz stoklarında yer almamakla birlikte; Ana Statümüz kapsamında bulunan malzemeler, Ofisimizce Kuruluşlar adına Kamu İhale Kurumu’nun 03.10.2003 tarih ve 979-14134 sayılı yazıları ile 4734 sayılı Kanunun 3 ncü maddesinin (g) bendi uyarınca istisna kapsamında, Genel Müdürlüğümüz stoku olarak temini yoluna gidilebilecektir.

Ayrıca; Kuruluşların Basım İşletme Müdürlüğünde üretilerek satışı yapılan “Baskılı Matbua” ihtiyaçları Malzeme Listemizde yer almakta olup, Kurumlarca talep edilen farklı formlar da Malzeme Listesi kapsamına dahil edilerek satılabilmektedir.

Standart dışı matbua ve baskılı bilgisayar formlarının basılması işleri ise aynı şekilde Devlet Malzeme Ofisi Basım İşletme Müdürlüğü’nce yürütüldüğünden müşterilerimizin baskı ihtiyaçlarının ne fiyatla basılabileceği ve hangi tarihlerde teslim edileceği hususunda doğrudan doğruya Devlet Malzeme Ofisi Basım İşletme Müdürlüğümüze müracaat etmeleri gerekmektedir.

Devlet Malzeme Ofisi sanal kataloğunun sözleşmeli firma ürünleri bölümünde yer alan ürünlerin, özellikle yüksek miktar veya tutarlı alımlarına doğrudan bir firma veya marka yerine, şartname düzenlenerek gönderilmesi veya birbirinin muadili olabilecek farklı markaları satan birden fazla firma arasından en düşük teklif veren firmadan talep edilmesi, azami rekabeti sağlayacaktır.