Devlet Malzeme Ofisi’ne "100 Günlük Eylem Planı"nda Büyük Görev

  • Güncellenme Tarihi : 7 Eylül 2018 Cuma

“100 Günlük İcraat Programı”, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından 3 Ağustos 2018 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde açıklanmıştır.

Genel Müdür Vekilimiz Sayın Mücahit CİVRİZ’in de davetli olarak katıldığı toplantıda, kurulduğu günden bu yana ülkemiz için değer üreten Devlet Malzeme Ofisi’ne yine çok önemli görevler verilmiş, ülkemizi geleceğe taşıyacak projelerden biri olan “Sağlık Market” uygulamasında Devlet Malzeme Ofisi görevlendirilmiştir.

Bu görev:

“Sık tüketilen, satın alma ve iş gücünün büyük kısmını oluşturan malzemelerin teminini kolaylaştırmak ve yerlilik oranının artırılması amacıyla Sağlık Market uygulamasının hayata geçirilmesi” ile “Sağlık hizmetlerine ilişkin alımların Devlet Malzeme Ofisi tarafından elektronik ortamda gerçekleştirilmesi” şeklinde yayınlanan “100 Günlük İcraat Programında” yerini almıştır.

Bununla birlikte; Devlet Malzeme Ofisi olarak gerçekleştirdiğimiz diğer çalışmalar, açıklanan proje ve hedeflerden birçoğuna direk ya da dolaylı katkı sağlayacaktır.

Ülkemizi ve beraberinde kurumumuzu geleceğe taşıyacak projelerdeki büyük iş ve özveri,  “Değişimin Mimarı Olan” siz çalışma arkadaşlarımıza düşmektedir.

Ofisimizin tüm çalışanları ile Sağlık Market projesi başta olmak üzere, uygulamaya geçireceğimiz diğer tüm projelerle yeni bir başarı hikâyesi yazacağımıza, Devlet Malzeme Ofisi ailesi olarak birlik, beraberlik ruhu ile üstün başarılar elde edeceğimize inanıyoruz.

100 Günlük İcraat Programı