Mücahit ÖZDEMİR
Mücahit ÖZDEMİR
Yönetim Kurulu Başkanı
İsmet KESKİN
İsmet KESKİN
Yönetim Kurulu Üyesi
Mahmut SÜTÇÜ
Mahmut SÜTÇÜ
Yönetim Kurulu Üyesi
Mücahit ÖZDEMİR
Mücahit ÖZDEMİR
Genel Müdür
İsmet KESKİN
İsmet KESKİN
Genel Müdür Yardımcısı
Ana Hizmet Birimleri
Özgür AYGÜN
Özgür AYGÜN
I Nolu Satınalma Daire Başkanı G.
Fiyat Araştırmaları ve Analiz Şube Müdürlüğü G.
Gökhan DURAK
İş Makineleri Şube Müdürlüğü
Çetin DOĞAN
Taşıtlar Şube Müdürlüğü
Ayşe KÖSE
Üst Yapılı Araçlar Şube Müdürlüğü
Ercan BİRGİN
Elif ALIŞ
Elif ALIŞ
II Nolu Satınalma Daire Başkanı G.
Beyaz Eşya ve Temizlik Malzemeleri Şube Müdürlüğü G.
Murat YILDIZ
Fiyat Araştırmaları ve Analiz Şube Müdürlüğü G.
Çağdaş ÇAĞLAYAN
Giyim Eşyaları ve Aksesuarları Şube Müdürlüğü
Ahmet KAYAASLAN
Hastane Donanımı ve Sarf Malzemeleri Şube Müdürlüğü G.
Mustafa ORAK
Mobilya ve Mefruşat Şube Müdürlüğü G.
Nebi ARSLAN
İrem ARTAN
İrem ARTAN
III Nolu Satınalma Daire Başkanı G.
Bilgisayar ve Ekipmanları Şube Müdürlüğü
Murat Volkan KARGIN
Büro Makineleri ve Aletleri Şube Müdürlüğü
Atilla ZAN
Fiyat Araştırmaları ve Analiz Şube Müdürlüğü G.
Ömer SÜTÇÜ
Kırtasiye Şube Müdürlüğü
Mahmut TOPDEMİR
Turhan ÖZ
Turhan ÖZ
Katalog Daire Başkanı
Bilişim Ürünleri ve Büro Ekipmanları Şube Müdürlüğü G.
Yusuf DEMİRTAŞ
Dayanaklı Ürünler ve Giyim Eşyaları Şube Müdürlüğü G.
Erdal KANDAŞ
Değerlendirme Şube Müdürlüğü
Yeliz ERÇAKIR
Mobilya Ürünleri Şube Müdürlüğü
Ali Anıl BOZ
Ön İnceleme Şube Müdürlüğü
Abdullah TEKİN
Taşıtlar ve İş Makineleri Şube Müdürlüğü
Nazmi ÖZATA
Sağlık Ürünleri Şube Müdürlüğü
Mustafa ÖZEL
Fesih OKTA
Fesih OKTA
Pazarlama Daire Başkanı
İş Makinesi Satışları ve Kiralamaları Şube Müdürlüğü
Berrin TOPÇUOĞLU
Katalog Satışları Şube Müdürlüğü
Nurdan GÖNEN
Ön İnceleme Şube Müdürlüğü G.
Yakup ÖZDEMİR
Stok Satışları ve Ödemeler Şube Müdürlüğü
ALİ PAŞA ATICI
Taşıt Satışları ve Kiralamaları Şube Müdürlüğü
Vedat ERTÜRK
Fikret KARACA
Fikret KARACA
Muhasebe Daire Başkanı
Bütçe ve Finansman Şube Müdürlüğü
Ayten TÜYSÜZ
Genel Muhasebe Şube Müdürlüğü
Bektaş HALİSÇELİK
Merkez Muhasebe Şube Müdürlüğü
Şerafettin AKÇA
Köksal KODAK
Köksal KODAK
Kalite Kontrol Daire Başkanı G.
I Nolu Kalite Kontrol Şube Müdürlüğü G.
Burcu BOYACI CAN
II Nolu Kalite Kontrol Şube Müdürlüğü
Ayten İŞLER
III Nolu Kalite Kontrol Şube Müdürlüğü G.
Burcu BOYACI CAN
Laboratuvar Şube Müdürlüğü G.
Köksal KODAK
İrtibat Büro Müdürlükleri
Özcan ŞAHİN
Özcan ŞAHİN
Diyarbakır İrtibat Bürosu Müdürlüğü
Fahrettin AKDENİZ
Fahrettin AKDENİZ
Erzurum İrtibat Bürosu Müdürlüğü
Levent TUĞ
Levent TUĞ
Mersin İrtibat Bürosu Müdürlüğü
Nejdet UCA
Nejdet UCA
Van İrtibat Bürosu Müdürlüğü
Muzaffer YÜKSEL
Muzaffer YÜKSEL
İstanbul Basım İşletme Müdürlüğü
Danışma ve Denetim Birimleri
Cemalettin ERDOLU
Cemalettin ERDOLU
Teftiş Kurulu Başkanı
Erol ARSLAN
Erol ARSLAN
I.Hukuk Müşaviri
Mehtap ATASOY
Mehtap ATASOY
İç Denetim Birimi Başkanı G.
Ender ESER
Ender ESER
Strateji Geliştirme Daire Başkanı
Araştırma ve Geliştirme Şube Müdürlüğü G.
Ümit Cengiz UYSAL
Kurumsal İşbirliği ve Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü
Özlem AKGÖZ
Stratejik Yönetim ve Planlama Şube Müdürlüğü G.
Hamdiye SAROS
Tedarikçi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi Şube Müdürlüğü G.
Suat YAMAÇ
Yardımcı Hizmet Birimleri
Hakan GÖĞÜŞ
Hakan GÖĞÜŞ
Destek Hizmetleri Daire Başkanı G.
Genel Evrak ve Arşiv Şube Müdürlüğü
Naciye YOLCU
İdari İşler Şube Müdürlüğü
Yahya İRGE
İnşaat ve Emlak Şube Müdürlüğü G.
Barış SÖNMEZ
Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü G.
Eyüp ALEMDAR
Kreş ve Anaokulu Müdürlüğü G.
Cihat ÇEVİK
Satınalma Şube Müdürlüğü G.
Hakan GÖĞÜŞ
Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü G.
Serdar ÖZTÜRK
M. Fatih YAVAŞIN
M. Fatih YAVAŞIN
İnsan Kaynakları Daire Başkanı
I Nolu Personel Şube Müdürlüğü
Meryem SAĞEL
II Nolu Personel Şube Müdürlüğü
Üzeyir ÜNAL
Eğitim ve Yayın Şube Müdürlüğü
Cemal KAPLAN
Tahakkuk Şube Müdürlüğü
Sevim BAYRAM
Selçuk UĞUR
Selçuk UĞUR
Bilgi İşlem Daire Başkanı
Fonksiyonel Destek Şube Müdürlüğü G.
Mehmet ŞAHAN
Kayıt ve Kontrol Şube Müdürlüğü G.
Emre TUNÇ
Sistem ve Ağ Yönetimi Şube Müdürlüğü G.
Pınar SÖNMEZ
Yazılım Şube Müdürlüğü G.
Ömer Faruk MIZIKACI
Metin ZİLE
Metin ZİLE
Yönetim Kurulu Bürosu Müdürlüğü
Muslis Kürşat TOSUN
Özel Kalem Müdürlüğü G.
Muhlis Kurşad TOSUN
Yücel EFE
Proje ve İş Geliştirme Müdürlüğü G.
Yücel EFE
Rukiye Selcen DİNÇER
Medya ve İletişim Müdürlüğü G.
Rukiye Selcen DİNÇER
Bölge Müdürlükleri
Murat KAYA
Murat KAYA
Bursa Bölge Müdürlüğü
M. Necdet ÖZBEK
M. Necdet ÖZBEK
Elazığ Bölge Müdürlüğü
Hayati KAYABAŞ
Hayati KAYABAŞ
Eskişehir Bölge Müdürlüğü
M. Bayram UĞRAŞ
M. Bayram UĞRAŞ
Gaziantep Bölge Müdürlüğü
Aydın AKYÜREK
Aydın AKYÜREK
İstanbul Bölge Müdürlüğü
Atila AYTEKİN
Atila AYTEKİN
İzmir Bölge Müdürlüğü
Enver UZUN
Enver UZUN
Trabzon Bölge Müdürlüğü