ANADOLU TURNEMİZİN İLK SAHNESİ: ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

  • Güncellenme Tarihi : 30 Ocak 2019 Çarşamba

‘Devlet Malzeme Ofisi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ)'de Eskişehir'deki Üretici Firmalarla Buluşuyor’ etkinliği kapsamında 15.01.2019 tarihinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ne ziyarette bulunduk.

Ziyaret kapsamında Genel Müdürümüz Sn. Mücahit CİVRİZ, Eskişehir Bölge Müdürümüz Sn. Hayati KAYABAŞ,  Strateji Geliştirme Daire Başkanımız Sn. Ender ESER ve Pazarlama Daire Başkanımız Sn. Fesih OKTA, ESOGÜ Rektörü Sn. Prof. Dr. Kemal ŞENOCAK’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette DMO olarak yakın zamanda gerçekleştirmiş olduğumuz değişim ve dönüşümler ele alındı ve bu değişikliklerle iş ve işlemlerimizde paydaşlarımıza sunacağımız kolaylık ve avantajları dile getirdik. ESOGÜ ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmekten mutluluk duyacağımızı ifade ettik.

Ziyaretin ikinci bölümünde ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin de katkısıyla Eskişehir’deki üretici firmalarla buluşmak için saat 14.00’da Teknoloji Transfer Ofisi Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (ETTOM) katkılarıyla bir panel gerçekleştirdik. Eskişehir Bölge Müdürümüz Sn. Hayati KAYABAŞ’ın konuşmasıyla başlayan panelde Genel Müdürümüz Sn. Mücahit CİVRİZ, DMO olarak yaşamış olduğumuz dönüşümün çağın gerekliliklerin ötesinde tedarikçilerimize ayrıca avantajlar sunup süreçleri kısaltarak, evrakları sadeleştirerek, belirli standartları yakalayarak, iş ve işlemlerimizi elektronik ortama taşıyarak zamandan tasarrufu ve asgari seviyeye çekilmiş bir bürokrasiyi paydaşlarımıza sunduğumuzu dile getirdi. Tedarikçi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi Şube Müdürü Sn. Suat YAMAÇ ise konuşmasında Tekno Katalog ile gerek üniversite yerleşkelerimizde gerekse de teknoloji geliştirme bölgelerinde yer alan firmaların kamu pazarına ulaştırılmasıyla bu süreçte hem firmalarımızın hem de müşterilerimizin edindiği tecrübeleri dinleyici kitlemizi oluşturan yeni tedarikçi adaylarına aktardı.

Soru cevap şeklinde geçen panelin son bölümünün ardından gerçekleştirmiş olduğumuz etkinliğimiz son buldu. Anadolu turnemizin ilk ayağını oluşturan bu etkinlikler yıl içerisinde devam edecektir.