Devlet Malzeme Ofisi ve Gaziantep Ticaret Odası İş Birliği ile DMO Kurumsal Tanıtım Toplantısı Düzenlendi

18.12.2023

Gaziantep Ticaret Odası daveti kapsamında Devlet Malzeme Ofisi tarafından 15.12.2023 tarihinde Devlet Malzeme Ofisi kurumsal tanıtımı ve faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıya Genel Müdürümüz Sn. Şinasi CANDAN ve kendisine eşlik eden Genel Müdür Yardımcımız Sn. Dr. Mehmet KOCA, II Nolu Satınalma Daire Başkanı Sn. Mustafa ORAK, Muhasebe Daire Başkanı Sn. M. Bayram UĞRAŞ ve İnsan Kaynakları Daire Başkanı Sn. Tolga NAR katılım sağladılar.

Gaziantep Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve çok sayıda tedarikçinin katıldığı toplantı kapsamında katılımcılara hitap eden Genel Müdürümüz Sn. Şinasi CANDAN ‘’Dünya ihtiyaçlara binaen değişiyor, dönüşüyor. Bu süreçte Devlet Malzeme Ofisi olarak bıkmadan inovatif çözümler ile gelişmek için çalışmaya devam edeceğiz. 12. Kalkınma Planında, Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programında ve Orta Vadeli Programda Devlet Malzeme Ofisi adına belirlenmiş hedefleri yerine getirmek için yol haritamızı çizdik. Hazırladığımız projeleri hızla hayata geçireceğiz.’’ şeklinde konuştu

Muhasebe Daire Başkanı Sn. M. Bayram Uğraş’ın Devlet Malzeme Ofisi tanıtımı ve tedarikçi başvuru süreçleri ile alakalı yaptığı sunumla devam eden toplantı soru-cevap bölümüyle sona erdi.