Genel Müdürlüğümüzce KOMATEK 2024 Fuarına Katılım Sağlandı

10.06.2024

Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) ve İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İSDER) işbirliği ile hazırlanan ve 17. kez düzenlenen Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı KOMATEK 2024, 29 Mayıs-1 Haziran 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşti.

Türkiye’nin en büyük fuar alanı olan İstanbul Fuar Merkezi’nde; yerli üreticiler başta olmak üzere ulusal ve uluslararası sektör temsilcilerinin yer aldığı fuara, Genel Müdürümüz Sn. Şinasi CANDAN katılarak; tedarikçilerimiz ve potansiyel tedarikçilerimizin stantlarını ziyaret etti. İMDER ve İSDER’in yönetimi ve çalışma ekibinin eşlik ettiği firma ziyaretlerinde, Genel Müdürümüz iş makinelerini yakından inceleyerek, detaylı bilgiler aldı.

Genel Müdürlüğümüzce; iş ve istif makineleri alanında yürütülmekte olan iş süreçlerinden ihale, e-satış platformu, faturalandırma gibi birimlerde çalışanlar ile tanıtım ekibimizin yer aldığı bir ekiple katılım sağlandı. Fuarda, açık alanda, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğümüze ait stant yer aldı. Bu sayede, mevcut tedarikçiler ve tedarikçi adayları olmak üzere, stant ziyaretleriyle birlikte 50’nin üzerinde firmayla bir araya gelinerek DMO’nun satınalma ve satış süreçleri hakkında B2B görüşmeler gerçekleştirildi. 

Böylece, sektöre yön veren ve sektörün geleceğine ışık tutan, yenilikçi ve ileri teknoloji ürünlerini bir arada gözlemleme imkanı sunulan fuarda; DMO olarak başarılı, etkin ve verimli bir süreç tamamlanmış oldu.