TR |  EN
İhale Adı
T.C. Milli Savunma Bakanlığı Genelkurmay Başkanlığı Özel Kuvvetler Komutanlığı İhtiyacı "2.900 (İkibindokuzyüz) Metrekare Dikey Perde" Satın Alınacaktır

İhale No
13310

Talep Takip Numarası
BSN7J74MCZ

İhale Kayıt Numarası(İKN)
2021/650389


İhaleyi Yapan Birim

Para Birimi
TL

İlan Tarihi
14.10.2021 - 22.10.2021

İhale Tarihi / Saati
22.10.2021 / 14:00

İhale Sonucu
Devam Etmektedir

Önemli Uyarılar
? Teknik şartnameler ile sair ihale evrakları Ofisimizin www.dmo.gov.tr adresinin ihale ilanları bölümünde ilan edilmiş, çıktısı alınabilmekte olup, Başkanlığımızca ayrıca bir doküman verilmeyecektir. İhale evrak bedeli Ofis banka hesaplarından birine havale/eft yoluyla yatırılabilir. ? İhale ile ilgili olarak Ofisimizle yapacağınız tüm yazışmalarda, yazınızın konu bölümünde ihaleye ait talep takip numarasını (BSN7J74MCZ) belirtmeniz gerekmektedir. ? İhale dosyasına eklenecek evrakın, “İstenilen Belgeler” listesindeki sırayla ve tel zımba kullanılmadan eklenmesi, ihale dokümanında istenilmeyen (gerekli olmayan) belgelerin teklife eklenmemesi gerekmektedir.

Ek Açıklama
 Geçici teminatın banka mektubu olarak verilmesi halinde, yayınlanan şablon kullanılmalıdır.  (Mektup metni içerisinde Devlet İhale Kanunu (2886) veya Kamu İhale Kanununa (4734) atıfta bulunan ifadeler yer almamalıdır.) Bu ifadeler kesin teminat mektuplarında da yer almamalıdır.  Teslimat ve faturalama işlemleri için DMO Satış Organlarına ait ihtiyaç duyulacak bilgilere (Ofis vergi numarası, banka hesapları numaraları vb.) https://www.dmo.gov.tr/Home/SatisBirimi linkinden ulaşılabilir.

İhale Sorumlusu


Ad Soyad
Esen Gül ŞERBETCİLER
Unvan
Merkezi Satınalma Uzmanı
Birim
II Nolu Satınalma Daire Başkanlığı II Nolu İhale Şube Müdürlüğü (II Nolu)
Telefon
3454
E-mail
esengul.serbetciler@dmo.gov.tr
Adres
esen.serbetciler@dmo.gov.tr

Bilgilendirme Notu
Bankacılık işlemlerinde ödeme yaparken açıklama kısmına vergi numarası ve iletişim bilgisinin (telefon numarası) eklenmesi gerekmektedir.