TR |  EN
İhale Adı
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Makina İmalat ve Donatım Dairesi Başkanlığı İhtiyacı "(8 Kısım) 96 Kalem Kırtasiye Malzemesi" Satın Alınacaktır

İhale No
15979

Talep Takip Numarası
BSP34L6CL9C

İhale Kayıt Numarası(İKN)
2024/276903


İhaleyi Yapan Birim

Para Birimi
TL

İlan Tarihi
29.02.2024 - 11.03.2024

İhale Tarihi / Saati
11.03.2024 / 14:00

Son Teklif Verme Tarihi / Saati
11.03.2024 / 12:00

İhale Sonucu
Devam Etmektedir

Önemli Uyarılar
? Teknik şartnameler ile sair ihale evrakları Ofisimizin www.dmo.gov.tr adresinin ihale ilanları bölümünde ilan edilmiş, çıktısı alınabilmekte olup, Başkanlığımızca ayrıca bir doküman verilmeyecektir. İhale evrak bedeli Ofis banka hesaplarından birine havale/eft yoluyla yatırılabilir. ? İhale ile ilgili olarak Ofisimizle yapacağınız tüm yazışmalarda, yazınızın konu bölümünde ihaleye ait talep takip numarasını belirtmeniz gerekmektedir. ? İhale dosyasına eklenecek evrakın, “İstenilen Belgeler” listesindeki sırayla ve tel zımba kullanılmadan eklenmesi, ihale dokümanında istenilmeyen (gerekli olmayan) belgelerin teklife eklenmemesi gerekmektedir. ? Geçici teminatın banka mektubu olarak verilmesi halinde, yayınlanan şablon kullanılmalıdır. ? (Mektup metni içerisinde Devlet İhale Kanunu (2886) veya Kamu İhale Kanununa (4734) atıfta bulunan ifadeler yer almamalıdır.) Bu ifadeler kesin teminat mektuplarında da yer almamalıdır. ? Teslimat ve faturalama işlemleri için DMO Satış Organlarına ait ihtiyaç duyulacak bilgilere (Ofis vergi numarası, banka hesapları numaraları vb.) https://www.dmo.gov.tr/Home/SatisBirimi linkinden ulaşılabilir.


Bilgilendirme Notu
Bankacılık işlemlerinde ödeme yaparken açıklama kısmına vergi numarası ve iletişim bilgisinin (telefon numarası) eklenmesi gerekmektedir.

İhale Sorumlusu


Adı ve Soyadı
Gül BARAKAT
Unvan
Şef
Birimi
II Nolu Satınalma Daire Başkanlığı I Nolu İhale Şube Müdürlüğü (II Nolu)
Telefon
410 35 55
E-mail
gul.barakat@dmo.gov.tr
Adres
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü İnönü Bulvarı No:18 Yücetepe/ANKARA