İhale Adı
DMO Bursa Bölge Müdürlüğü Tarafından TC Çanakkale 18 Mart Çan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü İhtiyacı “850 Çift İş Ayakkabısı” Satın Alınacaktır
Talep Takip Numarası
BSD4333PBYU
İhale Kayıt Numarası(İKN)
2026 / 1651741
İlan Tarihi
31.08.2026 - 10.09.2026
İhale Tarihi / Saati
10.09.2026 / 13:30
Son Teklif Verme Tarihi / Saati
10.09.2026 / 12:00
İhale Sonucu
Devam Etmektedir
Önemli Uyarılar
İhaleye katılan firmaların teklif dosyasındaki marka ve modellerin ihtiyaç sahibi kuruluşça istenen özelliklerde ve teknik şartnameye uygunluğunun belirlenmesine müteakip, uygun olduğu tespit edilen tekliflerin fiyat ile ilgili iç zarfları Komisyonca belirlenen başka bir tarihte açılacaktır.
Ek Açıklama
Malzemelerin Teslim Süresi Sözleşmeden itibaren 60 takvim günüdür.
Bilgilendirme Notu
Bankacılık işlemlerinde ödeme yaparken açıklama kısmına vergi numarası ve iletişim bilgisinin (telefon numarası) eklenmesi gerekmektedir.
DMO ihalesine ilk defa katılıyorsanız; dmo.gov.tr ->üyelik -> tedarikçi ön kayıt alanından kayıt oluşturunuz.
İhale Sorumlusu
Adı ve Soyadı
Mustafa İLTERİŞ
Unvan
Şef
Birimi
I Nolu Müdürlük (Bursa) Fiyat Araştırma Bürosu (Bursa)
Telefon
0 224 366 00 03 - 222
E-mail
mustafa.ilteris@dmo.gov.tr
Adres
Arabayatağı Mah. Yıldırım / BURSA