TR |  EN
İhale Adı
DMO Gaziantep Bölge Müdürlüğü Tarafından TC Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı İdari İşler Müdürlüğü İhtiyacı "3 Kalem IP Telefon" Satın Alınacaktır

İhale No
17886

Talep Takip Numarası
BSF433YT8VU

İhale Kayıt Numarası(İKN)
2026/1657705


İhaleyi Yapan Birim

Para Birimi
TL

İlan Tarihi
01.09.2026 - 08.09.2026

İhale Tarihi / Saati
08.09.2026 / 14:00

Son Teklif Verme Tarihi / Saati
08.09.2026 / 12:00

İhale Sonucu
Devam Etmektedir

Önemli Uyarılar
.



Bilgilendirme Notu
Bankacılık işlemlerinde ödeme yaparken açıklama kısmına vergi numarası ve iletişim bilgisinin (telefon numarası) eklenmesi gerekmektedir.
DMO ihalesine ilk defa katılıyorsanız; dmo.gov.tr ->üyelik -> tedarikçi ön kayıt alanından kayıt oluşturunuz.

İhale Sorumlusu


Adı ve Soyadı
Ergün ÖZGÜN
Unvan
Merkezi Satınalma Uzmanı
Birimi
II Nolu Müdürlük (Gaziantep) Satınalma ve Fiyat Araştırma Bürosu (Gaziantep)
Telefon
03423362253
E-mail
ergun.ozgun@dmo.gov.tr
Adres
Devlet Malzeme Ofisi Gaziantep Bölge Müdürlüğü