TR |  EN
"Kamuda Akıllı Satınalma"
 Çıktı Al  Favorilere Ekle  Karşılaştırma Listesine Ekle
8.402,11 ₺ + Vergiler
9.914,49 ₺ (Vergiler Dahil)
  • %18
  • 8.402,11 ₺ 

ARUBA JL484A 25G SFP28 LC SR 100m MMF Transceiver

94014-K2775
Adet
JL484A
36 (Ay)

  • DMO Genel Özellikler 
  • Ürün Tipi:
    Alıcı-Verici (SFP, SDI vb. Transceiver)
  • Orijinal Ürün Kodu:
    JL484A

  • Genel Özellikler 
  • Marka:
    ARUBA
  • Model:
    25G SFP28 LC SR lOOm MMF Transceiver

  • SFP Alıcı-Verici Özellikleri 
  • İletim Hızı (Gbit/s):
    25
  • Maksimum İletim Mesafesi (Metre):
    100

Diğer Özellikler

TX ve RX Dalga Boyu: 850nm. Medya Tipi: Çok Modlu Fiber (MMF). Konnektör: Çift LC. Dalga Boyu Genişliği: 20nm.

Bu ürün 3.08.2021 - 3.08.2023 tarihleri arasında satışa sunulmuştur. Devlet Malzeme Ofisi yaptığı ürün ve tedarikçi kalite kontrolleri veya fiyat araştırmaları neticesinde ürünü satıştan kaldırma hakkını saklı tutar.
Ayrıca Devlet Malzeme Ofisi ürünü satışa sunduğu tarihler arasında ürünün fiyatı üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Fiyat değişikliği ürün sepetinizde olsa bile yansıtılacaktır. Siparişi verilmiş ürünler fiyat değişikliklerinden etkilenmez.

PLATO BİLGİSAYAR ÜRÜNLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
0312 4183676
3.08.2021
3.08.2023
0,00 ₺ (Vergiler hariç)

Bu ürünün sipariş adetlerine göre teslim sürelerini gösterir liste aşağıdaki belirtilmiştir.

  • 30 Gün
  • 35 Gün
  • 40 Gün
  • 45 Gün
  • ASIR DİGİTAL BİLGİ SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ
    9.914,49 ₺   Görüntüle
  • PLATO BİLGİSAYAR ÜRÜNLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
    9.914,49 ₺   Görüntüle