TR |  EN
"Kamuda Akıllı Satınalma"
 Çıktı Al  Favorilere Ekle  Karşılaştırma Listesine Ekle
7.790,99 ₺ + Vergiler
9.193,37 ₺ (Vergiler Dahil)
  • %18
  • 7.790,99 ₺ 

SFP-10G-BXU1 10GBase,BIDI Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(TX1270nm/RX1330nm,10km,LC)

98312 -K3472
Adet
02310QBJ
24 (Ay)

  •  
  • Ürün Tipi:
    Alıcı-Verici (SFP, SDI vb. Transceiver)
  • Orijinal Ürün Kodu:
    02310QBJ

  • Genel Özellikler 
  • Marka:
    HUAWEI
  • Model:
    SFP-10G-BXU1

  • SFP Alıcı-Verici Özellikleri 
  • İletim Hızı (Gbit/s):
    10
  • Maksimum İletim Mesafesi (Metre):
    10000

Diğer Özellikler

10GBase,BIDI Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(TX1270nm/RX1330nm,10km,LC) Biderectional SFP Alıcı-Verici (SFP Transceiver)

Bu ürün 29.06.2022 - 29.06.2024 tarihleri arasında satışa sunulmuştur. Devlet Malzeme Ofisi yaptığı ürün ve tedarikçi kalite kontrolleri veya fiyat araştırmaları neticesinde ürünü satıştan kaldırma hakkını saklı tutar.
Ayrıca Devlet Malzeme Ofisi ürünü satışa sunduğu tarihler arasında ürünün fiyatı üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Fiyat değişikliği ürün sepetinizde olsa bile yansıtılacaktır. Siparişi verilmiş ürünler fiyat değişikliklerinden etkilenmez.

FUNTENT BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
0312 2194853
29.06.2022
29.06.2024
0,00 ₺ (Vergiler hariç)

Bu ürünün sipariş adetlerine göre teslim sürelerini gösterir liste aşağıdaki belirtilmiştir.

  • 30 Gün
  • 35 Gün
  • 40 Gün
  • 45 Gün