"Kamuda Akıllı Satınalma"
 Çıktı Al  Favorilere Ekle  Karşılaştırma Listesine Ekle
1.120,40 ₺ + Vergiler
1.322,07 ₺ (Vergiler Dahil)
  • %18
  • 1.120,40 ₺ 

Ürün Markası : RUİJİE Ürün Modeli : XG-SFP-SR-MM850 Orijinal Ürün Kodu : XG-SFP-SR-MM850Uyumlu SFF-8431 and SFF-8432, Uyumlu SFF-8472 Rev 10.2 Uyumlu lEEE 802 3ae 10GBASE-SR and 10GBASE-SW RoHS uyumlu (DOM) (Dlgitai Optik izleme) Tak-Çikar, lOGb/s seri optik arayüz 850nm yüksek-hız VCSEL ve PIN receiver 57 X 14 X 12 mm

49799-K1056
Adet
XG-SFP-SR-MM850
Çin
24 (Ay)
  • SFP Alıcı-Verici (SFP Transceiver)
  • XG-SFP-SR-MM850
  • RUİJİE
  • XG-SFP-SR-MM850
  • 10
  • 300

Bu ürün 19.04.2019 - 19.04.2021 tarihleri arasında satışa sunulmuştur. Devlet Malzeme Ofisi yaptığı ürün ve tedarikçi kalite kontrolleri veya fiyat araştırmaları neticesinde ürünü satıştan kaldırma hakkını saklı tutar.
Ayrıca Devlet Malzeme Ofisi ürünü satışa sunduğu tarihler arasında ürünün fiyatı üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Fiyat değişikliği ürün sepetinizde olsa bile yansıtılacaktır. Siparişi verilmiş ürünler fiyat değişikliklerinden etkilenmez.

ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ
19.04.2019
19.04.2021
0,00 ₺ (Vergiler hariç)

Bu ürünün sipariş adetlerine göre teslim sürelerini gösterir liste aşağıdaki belirtilmiştir.

  • 20 Gün
  • 30 Gün
  • 33 Gün